HAKKIMIZDA

BİLMENİZ GEREKEN HERŞEY

HAKKIMIZDA

ENERJİ VERİMLİLİĞİ PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

qwewq.jpgSKY Endüstri Sistemleri Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti. ulusal ve uluslararası pazarlarda enerji verimliliği ve geri kazanımı konularında sektör ihtiyaçlarına yüksek kalitede, güvenilir, çevreci ve ekonomik çözümler getirmek amacıyla kurulmuştur.

SKY Enerji bu alandaki faaliyetlerini yurtdışı partnerleriyle birlikte, gaz türbinleri için giriş havası soğutma sistemleri ve endüstriyel nem alma ünitelerine yönelik sürdürmekte olup deneyimli uzman kadrosuyla müşterilerine, mühendislik hizmetleri, ürün satışları, anahtar teslim sistem kurulumları ve satış sonrası servis konularında hizmet vermektedir.

SKY Enerji olarak birinci ilkemiz, yüksek kalitede ürün ve hizmet tedariği ile %100 müşteri memnuniyetini sürekli sağlamaktır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarının doğrudan çözümüne odaklı firma politikamız gereği sektördeki en yeni teknolojileri ve gelişmeleri sürekli takip ederek uygulamalarımızda hayata geçirmekteyiz.

İleri teknoloji ile desteklenen mühendislik ve imalat altyapımızla geniş bir çeşitlilikte kullanıcıların hizmetine sunmakta olduğumuz standart ve customize ürünlerimiz alternatif uygulamaları mevcut kılmakta, müşteri taleplerine en ekonomik çözümlerin getirilmesine imkan sağlamaktadır.