İŞ ORTAKLARIMIZ

BİLMENİZ GEREKEN HERŞEY

İŞ ORTAKLARIMIZ

ENDÜSTRİYEL NEM ALMA SİSTEMLERİ:

dehutech

SKY Enerji endüstriyel nem alma sistemleri konusunda ISVEÇ’ten DEHUTECH AB firmasının Türkiye resmi mümessilliğini yapmaktadır.

Dehutech AB, 18.000’nin üzerinde kullanımda olan cihazıyla birçok farklı uygulamadaki 30 yılı aşkın tecrübesini en etkin, profesyonel ve ekonomik çözümler şeklinde müşterilerine aktarmaktadır.

Dünya genelinde 32 farklı ülkedeki satış ve servis ağıyla endüstriyel ve ticari alanlarda hizmet vermekte olan Dehutech AB yeni teknolojilere dayalı yatırım ve kullanıcı ihtiyaçlarına total çözüm getirme stratejisi ile sürekli büyüme hedefini her yıl gerçekleştirmektedir.

Dehutech AB geniş bir yelpazede ürünlerini sunmakta, yüksek imalat imkanlarıyla cihaz teslimatlarını oldukça kısa sürede gerçekleştirebilmektedir.

Dehutech AB linki : www.dehutech.com

 

EVAPORATİF SOĞUTMA PETEKLERİ:

hutek.jpg

SKY Enerji’nin evaporatif soğutma petekleri konusundaki partneri TAYLAND-İSVEÇ ortaklı HUTEK Company Ltd.’tir. HUTEK Company Ltd. dünya genelindeki organizasyonu ve 20 yılı aşkın deneyimiyle yüksek kalitedeki ürünlerini müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

Gaz türbinleri giriş havası uygulamaları için özel olarak üretilen, zorlu şartlarda yüksek performans ve dayanım gösteren HUTEK petekleri alternatif model ve seçenekleriyle en uygun sistem kurulumlarının gerçekleştirilmesine altyapı oluşturmaktadır.

HUTEK Company Ltd linki: www.hutek-asia.com