BİR BAKIŞTA

BİLMENİZ GEREKEN HERŞEY

BİR BAKIŞTA

GAZ TÜRBİNLERİ GİRİŞ HAVASI SOĞUTMA SİSTEMLERİ

as.jpgGaz türbinlerinin giriş havasının soğutulması dünya genelinde tüm türbin üreticileri tarafından tavsiye edilmekte olup kullanıcılar açısından pek çok avantajı beraberinde getirmektedir.

SKY Enerji olarak bu konudaki uygulamalarımızı, alternatif soğutma sistemlerine nazaran daha fazla avantajları olan ve türbin üreticilerinin tercihinde birinci sırada yer alan media tip evaporatif soğutma sistemleri ile gerçekleştirmekteyiz.

Dünya genelindeki gaz türbini giriş havası uygulamalarının %70’ inden fazlasında media tip evaporatif soğutma sistemleri bulunmaktadır.

Firmamız deneyimli ve uzman mühendis kadrosuyla her tip ve kapasitedeki gaz türbinine media tip evaporatif soğutma sistemi kurulumu yapmaktadır.

SKY Enerji bugüne kadar gerçekleştirdiği çok sayıdaki uygulama ile sektörünün tartışmasız lideri konumundadır. Bu alandaki faaliyetlerini çok yönlü olarak – fizibilite ve teknik analiz, dizayn, projelendirme, imalat, entegrasyon, montaj, devreye alma, performans testleri ve eğitim faaliyetlerini kapsayacak şekilde anahtar teslim kurulum olarak yapmakta, satış sonrası servis hizmetlerini yılın 365 günü aralıksız vermektedir.

SKY Enerji tarafından yapılan uygulamalarda yüksek verimlilik ve uzun dönemli kullanımın sağlanması amacıyla soğutma sistemi komponentlerinin tamamı 1.sınıf malzemeden imal edilmekte ve kullanılmaktadır.

Uygulamalarımızın ana dizayn kriterlerini güvenli işletme koşulları ve maksimum sistem verimi oluşturmaktadır.

Satış ve kurulum öncesinde hazırladığımız detaylı teknik ve mali raporlar sistem getirisinin irdelenmesi aşamasında müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Data altyapımızda bulunan her model gaz türbinine ait karakteristik değerler ve geniş spektrumlu meteorolojik bilgi bankamız aracılığıyla yaptığımız çalışmalar yatırım için yapılacak değerlendirmelerde müşterilerimize yön vermektedir.

Saha keşfi, ön dizayn ve simülasyon çalışmaları da müşterilerimizin talep etmesi halinde sunduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır.

SKY Enerji, gaz türbinleri giriş havasının yanı sıra,

  • ACC üniteleri giriş havası, 
  • Yağ soğutma üniteleri giriş havası
  • Yüksek kapasiteli blower üniteleri giriş havası için de media tip evaporatif soğutma sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirmektedir.